skup kabli

Skup kabli aluminiowych i miedzianych

Jako profesjonalna, doświadczona firma, która wspiera system gospodarowania odpadami komunalnymi, prowadzimy skup kabli aluminiowych i miedzianych, które następnie poddajemy dokładnej segregacji oraz specjalnym procesom recyklingu. W codziennej pracy korzystamy z nowoczesnych, ekologicznych technologii, a także kompletnej, bezpiecznej dla środowiska naturalnego linii do recyklingu kabli. Działamy na terenie Łodzi oraz okolicznych miejscowości.

Recykling kabliŁódź

Masz już dosyć niepotrzebnych kabli RTV i AGD czy wiązek samochodowych, które zagracają Twoje mieszkanie, warsztat lub garaż? Chcesz pozbyć się nieużywanych od lat urządzeń? Skorzystaj z naszych usług – skupujemy różnego rodzaju kable miedziane i aluminiowe. Po przeprowadzeniu dokładnego ważenia poddajemy je procesom mechanicznej obróbki, w wyniku których otrzymujemy oddzielone elementy wykonane z tworzyw sztucznych, miedzi, aluminium oraz gumy. Tak przygotowany granulat wykorzystujemy do produkcji różnego rodzaju stopów.

W celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty lub dokładnym cennikiem usług zachęcamy do kontaktu. Do współpracy zapraszamy mieszkańców z woj. łódzkiego.