skup katalizatorów

Skup katalizatorów

Klientom indywidualnym i przedsiębiorcom z województwa łódzkiego oferujemy skup katalizatorów (nie tylko ceramicznych, ale też stalowych) oraz filtrów cząstek stałych po atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy stosowanie w pełni ekologicznych, a także przyjaznych środowisku rozwiązań technologicznych. Zapraszamy do kontaktu mieszkańców Łodzi, Bełchatowa, Pabianic, Piotrkowa Trybunalskiego, Tuszyna i okolic.

Nie wiesz gdzie sprzedać katalizator? Zaufaj AKAT Recycling!

Jako specjaliści w swojej branży poza skupem zajmujemy się również recyklingiem katalizatorów. Ich posortowane, zdemontowane oraz zmielone elementy oddajemy do współpracujących z nami firm spoza Łodzi, które zajmują się odbiorem w.w. materiałów. Wszystko po to, aby prowadzone przez nas działania były bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Wysyłkowy skup katalizatorów i wiele więcej

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, umożliwiamy dojazd po katalizator na obszarze całego województwa łódzkiego. Prowadzimy także wysyłkowy skup, do korzystania z którego zachęcamy wszystkie osoby mieszkające w innych miastach na terenie Polski. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!